Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0E41-M0NA00
EAN: 0192876557587
ASUS Phoenix PH-GTX1650S-4G. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce GTX 1650 SUPER, Protsessori sagedus: 1530 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 4 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 128 bitti, Mälu taktsagedus: 12002 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Pesade arv | 2 |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce GTX 1650 SUPER |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 1280 |
| Protsessori sagedus | 1530 MHz |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1725 MHz |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 1755 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 3 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu taktsagedus | 12002 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 3.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 350 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 6-pin |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 121 mm |
| Laius | 174 mm |
| Kõrgus | 39 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | ASUS GPU Tweak II & Driver, please download all software from the support site. |