Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0HS2-M0NA00
EAN: 4711387020463
ASUS Dual-RX6650XT-O8G-V2 graafikakaart on loodud nõudlikuks mängimiseks ning sisaldab võimas graafikaprotsessorit ja 8 GB mälumoodulit, mis tagavad tippklassi jõudluse ka kõige nõudlikumatele mängudele. Graafikakaart on varustatud 128-bittise mälusiini ja ühendusliidesega PCI Express 4.0, mistõttu suudab see kiiresti ja hõlpsalt töödelda suuri koguseid andmeid.
ASUS Dual-RX6650XT-O8G-V2 toetab kõrgeima lahutusvõimega ekraanide tööd kuni 7680 x 4320 pikslit ning sellel on HDMI- ja DisplayPort-ühendused, võimaldades korraga ühendada mitu ekraani. Graafikakaardi jahutussüsteem kasutab kahte ventilaatorit ning ASUS Axial-tech tehnoloogiat, mis tagab optimaalse temperatuuri ka rasketest koormatest hoolimata.
Tootega kaasneb kaugjuhtimispult, mis võimaldab graafikakaarti mugavalt üle vaadata ja seadistada. ASUS Dual-RX6650XT-O8G-V2 graafikakaardi liideste hulka kuulub üks 8-pin pistik täiendavaks toiteks, mis tagab stabiilse graafikakaardi töö. Graafikakaardi kaal koos jahutussüsteemiga on 768 g ning pakendi kaal on 1,17 kg. Toodet on võimalik osta karbis, mille mõõtmed on 217 x 66 x 364 mm.
Kokkuvõttes on ASUS Dual-RX6650XT-O8G-V2 suurepärane valik, kes soovivad usaldusväärset ja võimekat graafikakaarti. Tänu oma jõulisele protsessorile, tugevale mälusüsteemile ja kvaliteetsele jahutustehnoloogiale tagab ASUS Dual-RX6650XT-O8G-V2 mängudel tõeliselt võimsa esitluse.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS Dual -RX6650XT-O8G-V2 AMD Radeon RX 6650 XT 8 GB GDDR6 | €389.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Pesade arv | 2,5 |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 6650 XT |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 2467 MHz |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 2689 MHz |
| Protsessori taktsagedus (mängurežiim) | 2669 MHz |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | CrossFire, NVLink |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Vooprotsessorid | 2048 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 17,5 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP versioon | 2.3 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 768 g |
| Sügavus | 134 mm |
| Laius | 243 mm |
| Kõrgus | 49 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 650 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 364 mm |
| Pakendi sügavus | 217 mm |
| Pakendi kõrgus | 66 mm |
| Pakendi kaal | 1,17 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |