Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0AQ1-M0NA00
EAN: 4058154220153
ASUS DUAL-RX580-O8G. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 580, Protsessori sagedus: 1360 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5, Mälusiin: 256 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.5. Liidese tüüp: PCI Express 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS DUAL-RX580-O8G AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5 | €489.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Pesade arv | 2 |
| Toote värv | Must, Hall |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 580 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| Protsessori sagedus | 1360 MHz |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1380 MHz |
| Vooprotsessorid | 2304 |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 3.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 2 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.5 |
| HDCP | |
| Võimsus | |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 38 mm |
| Laius | 242 mm |
| Sügavus | 128,9 mm |