Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0DC1-M0NA00
EAN: 4718017475426
ASUS Dual -RX5700-O8G-EVO. Graafikaprotsessorite pere: AMD, Graafikaprotsessor: Radeon RX 5700, Protsessori sagedus: 1515 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 256 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.1, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id), Valgustuse värv: Multi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS Dual -RX5700-O8G-EVO AMD Radeon RX 5700 8 GB GDDR6 | €499.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Pesade arv | 2,7 |
| Valgustus | |
| Valgustuse värv | Multi |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 5700 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| Protsessori sagedus | 1515 MHz |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1750 MHz |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 1565 MHz |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 1750 MHz |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | CrossFire |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 6 |
| Vooprotsessorid | 2304 |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 14 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.1 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 600 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | ASUS GPU Tweak II & Driver |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 51 mm |
| Laius | 132 mm |
| Sügavus | 271 mm |