Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0IP3-M0NA00
EAN: 4711081994480
ASUS Dual -RTX3060TI-8GD6X-WHITE. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3060 Ti. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6X, Mälusiin: 256 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12 Ultimate, OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Asus Dual -Rtx3060Ti-8Gd6X-White Nvidia Geforce Rtx 3060 Ti 8 Gb Gddr6X | €469.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Pesade arv | 2 |
| Toote värv | Valge |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3060 Ti |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 4864 |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1665 MHz |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 1695 MHz |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6X |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Andmeedastuskiirus | 19 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12 Ultimate |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| HDCP versioon | 2.3 |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA Ansel | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 620 g |
| Sügavus | 120 mm |
| Laius | 230 mm |
| Kõrgus | 42 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 750 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 2x 8-pin |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 368 mm |
| Pakendi sügavus | 220,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 68 mm |
| Pakendi kaal | 1,1 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |