Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0DT4-M0NA00
EAN: 4718017608756
ASUS Dual -GTX1660S-O6G-MINI. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce GTX 1660 SUPER, Protsessori sagedus: 1530 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 6 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 192 bitti, Mälu taktsagedus: 14000 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Pesade arv | 2 |
| Valgustus | |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| Protsessori sagedus | 1530 MHz |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1830 MHz |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 1860 MHz |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 192 bitti |
| Mälu taktsagedus | 14000 MHz |
| Andmeedastuskiirus | 14 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 3.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 450 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 197 mm |
| Kõrgus | 39 mm |
| Sügavus | 197 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |