Tootja: ASUS
Mudel: 90YV0HH1-M0NA00
EAN: 4711081646150
ASUS Dual GeForce RTX 3050 8GB. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce RTX 3050. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 8 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 128 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. OpenGL-i versioon: 4.6. Liidese tüüp: PCI Express x16 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Asus Dual Geforce Rtx 3050 8Gb Nvidia Gddr6 | €385.00 |
|
tietokonekauppa.fi |
ASUS GeForce RTX 3050 8GB GDDR6 DUAL (LHR) | €397.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Pesade arv | 2 |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3050 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 2560 |
| Protsessori taktsagedus (OC režiim) | 1807 MHz |
| Protsessori taktsagedus (mängurežiim) | 1777 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 128 bitti |
| Andmeedastuskiirus | 14 Gbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 546 g |
| Sügavus | 200 mm |
| Laius | 123 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 550 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 1x 8-pin |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | ASUS GPU Tweak II |
| Pakendi laius | 303 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 55 mm |
| Pakendi kaal | 898 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |