Tootja: ASUS
Mudel: 90SKC000-M5NAN0
EAN: 4711081243298
ASUS A4000. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: RTX A4000. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 16 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR6, Mälusiin: 256 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit. DirectX-i versioon: 12.07, OpenGL-i versioon: 4.68. Liidese tüüp: PCI Express 4.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Pesade arv | 1 |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | RTX A4000 |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 6144 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 448 GB/s |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 |
| DisplayPort arv | 4 |
| Toimimine | |
| DirectX-i versioon | 12.07 |
| Varjutaja mudeli versioon | 5.17 |
| OpenGL-i versioon | 4.68 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 140 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 111,8 mm |
| Laius | 241,3 mm |