Tootja: ASUS
Mudel: 90YV06P1-M0NA00
EAN: 0738878295722
ASUS 90YV06P1-M0NA00. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce GT 730, Protsessori sagedus: 902 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 1 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR3, Mälusiin: 64 bitti. Maksimaalne resolutsioon: 2560 x 1600 pikslit. Liidese tüüp: PCI Express 2.0. Jahutuse tüüp: Passiivne
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.kwon.si |
ASUS Geforce GT 730 1GB GDDR3 PCI-E Silent Low Profile (GT730-SL-1GD3-BRK) grafična kartica | €59.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Passiivne |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce GT 730 |
| Maksimaalne resolutsioon | 2560 x 1600 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 384 |
| Protsessori sagedus | 902 MHz |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 1 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR3 |
| Mälusiin | 64 bitti |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express 2.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| HDCP | |
| NVIDIA GameWorks VR | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 75 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 69 mm |
| Laius | 137 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Pakendi andmed | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | ASUS GPU Tweak & Driver |