| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
TEFAL Uno FF2031 - Fritteuse - 1 kg - 1,8 l - Metall - 150 °C - 190 °C (FF2031) | €74.02 |
|
itemz4u.de |
Tefal Fritteuse UNO mit 1,8 l Volumen, 1475 Watt – weiß | €99.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Disaini tüüp | Üksik |
| Toote värv | Valge |
| Kokkupandav käepide | Jah |
| Kannu materjal | Alumiinium |
| Küpsetuskorvide arv | 1 |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Sisuaken | Jah |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Hoob |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Fritüür |
| Toidu kogus | 1 kg |
| Õlisisaldus | 1,8 l |
| Praadimisfunktsioon | Jah |
| Filtri tüüp | Metall |
| Inimeste arv | 4 isik(ut) |
| Reguleeritav termostaat | Jah |
| Temperatuur (min) | 150 °C |
| Temperatuur (maksimaalne) | 190 °C |
| Indikaatorid | |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |