Tootja: Ariete
Mudel: 00C462400AR0
EAN: 8003705120648
Ariete 4624. Toote tüüp: Fritüür madala rasvasusega toidu valmistamiseks, Maht: 8 l, Toidu kogus: 3,4 kg. Disaini tüüp: Kahekohaline, Toote värv: Must, Hõbe, Kontrolli tüüp: Puudutus. Kuvamise tüüp: LED. Võimsus: 1700 W. Laius: 315 mm, Sügavus: 385 mm, Kõrgus: 355 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
balticdata.lv |
Air grill Ariete A4624 | €141.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Disaini tüüp | Kahekohaline |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Eemaldatav nõu | Jah |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Fritüür madala rasvasusega toidu valmistamiseks |
| Maht | 8 l |
| Toidu kogus | 3,4 kg |
| Praadimisfunktsioon | Jah |
| Temperatuur (min) | 35 °C |
| Temperatuur (maksimaalne) | 200 °C |
| Digitaalne taimer | Jah |
| Taimeri kestus | 60 min |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1700 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 315 mm |
| Sügavus | 385 mm |
| Kõrgus | 355 mm |
| Kaal | 11 kg |
| Pakendi kaal | 12 kg |
| Indikaatorid | |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Kuvamise tüüp | LED |