| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP Q1426A photo paper Brown,White | €84.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Viimistlus | Läige |
| Meedia kaal | 200 g/m² |
| Printimismaterjali säilivusaeg | 2 aasta(t) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 609.6 mm |
| Rulli pikkus | 30,5 m |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 30 - 70 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 37032000 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 4.1 kg |