Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Viimistlus | Siidpehme |
| Meedia kaal | 200 g/m² |
| Läbipaistmatus | 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Rulli laius | 106,7 cm |
| Rulli pikkus | 30 m |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 15 - 25 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 30 - 65 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 80 protsenti |