Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Viimistlus | Läige |
| Meedia kaal | 240 g/m² |
| Prindimeedia läiketase | 73 |
| Printimismaterjali säilivusaeg | 2 aasta(t) |
| Prindimeedia paksus | 245 µm |
| Läbipaistmatus | 97 protsenti |
| Sertifikaat | PEFC |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Rulli pikkus | 30 m |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 30 - 75 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 30 - 75 protsenti |