Tootja: Tristar
Mudel: HD-2333
EAN: 8713016023339
Tristar HD-2333. Toote värv: Must, Kroom, Hõbe, Pinnakujundus: Ühevärviline, Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 1200 W, AC-sisendpinge: 220-240 V. Kaal: 370 g. Pakendi laius: 120 mm, Pakendi sügavus: 205 mm, Pakendi kõrgus: 78 mm. Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga): 9408 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga): 24816 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC): 27072 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1200 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Toimimine | |
| Ioonfunktsioon | |
| Jaheda õhu funktsioon | |
| Kiiruste arv | 2 |
| Disain | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Toote värv | Must, Kroom, Hõbe |
| Disainitud reisimiseks | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Riputamise tüüp | Riputamisaas |
| Kokkupandav käepide | |
| Juhtme pikkus | 1,7 m |
| Ülekuumenemise kaitse | |
| Pakendi sisu | |
| Koondusotsik | |
| Hajuti otsik | |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 370 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 205 mm |
| Pakendi kõrgus | 78 mm |
| Pakendi kaal | 400 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 9408 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 24816 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 27072 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 36 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 6 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 6 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 432 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 255 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 430 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 250 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 12 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8713016923332 |