Tootja: Rowenta
Mudel: CV9820F0
EAN: 3121040076262
Rowenta Ultimate Experience CV9820F0. Mootori tüüp: DC (alalisvool), Õhukiirus: 44,44 m/s, Müratase: 83 dB. Toote värv: Must, Vask, Juhtme pikkus: 2,5 m, Päritoluriik: Lõuna-Korea. Võimsus: 1500 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, Pistiku tüüp: Tüüp C. Laius: 285,1 mm, Sügavus: 167,8 mm, Kõrgus: 81,5 mm. Pakendi laius: 349 mm, Pakendi sügavus: 234 mm, Pakendi kõrgus: 104 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Fēns Rowenta CV9820 | €180.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1500 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Toimimine | |
| Ioonfunktsioon | Jah |
| Jaheda õhu funktsioon | Jah |
| Soojendustasemete arv | 3 |
| Kiiruste arv | 3 |
| Mootori tüüp | DC (alalisvool) |
| Õhukiirus | 44,44 m/s |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Müratase | 83 dB |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Vask |
| Juhtme pikkus | 2,5 m |
| Voolu indikaatortuli | Jah |
| Eemaldatav võre | Jah |
| Kompaktne disain | Jah |
| Päritoluriik | Lõuna-Korea |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 285,1 mm |
| Sügavus | 167,8 mm |
| Kõrgus | 81,5 mm |
| Kaal | 1893 kg |
| Pakendi sisu | |
| Koondusotsik | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 349 mm |
| Pakendi sügavus | 234 mm |
| Pakendi kõrgus | 104 mm |
| Pakendi kaal | 1,99 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |