Tootja: Rowenta
Mudel: CV5820F0
EAN: 3121040076989
Rowenta Studio Dry CV5820F0. Mootori tüüp: DC (alalisvool), Müratase: 82 dB. Toote värv: Must, Riputamise tüüp: Riputamisaas, Juhtme pikkus: 1,8 m. Võimsus: 2300 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, Pistiku tüüp: Tüüp C. Laius: 90 mm, Kõrgus: 289 mm, Kaal: 929 g. Pakendi laius: 95 mm, Pakendi sügavus: 218 mm, Pakendi kõrgus: 298 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Rowenta Studio Dry CV5820F0 föön 2100 W Must | €28.66 |
|
www.ox.ee |
Rowenta Hair Dryer Studio Dry | €32.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 2300 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Toimimine | |
| Jaheda õhu funktsioon | |
| Ioonfunktsioon | |
| Kiiruste arv | 2 |
| Mootori tüüp | DC (alalisvool) |
| Reguleeritav temperatuur | |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Müratase | 82 dB |
| Disain | |
| Disainitud reisimiseks | |
| Toote värv | Must |
| Riputatav | |
| Riputamise tüüp | Riputamisaas |
| Juhtme pikkus | 1,8 m |
| Eemaldatav võre | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 90 mm |
| Kõrgus | 289 mm |
| Kaal | 929 g |
| Pakendi sisu | |
| Koondusotsik | |
| Suunamisotsiku laius | 1,4 cm |
| Suunamisotsiku kõrgus | 1,4 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 95 mm |
| Pakendi sügavus | 218 mm |
| Pakendi kõrgus | 298 mm |
| Pakendi kaal | 904 g |