| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
balticdata.lv |
Philips Essential Care BHC010/00 Pink | €16.95 |
|
oreol.eu |
Фены Philips BHC010/00 - OReol.eu | €19.00 |
|
eltek.lv |
Suszarka Philips BHC010/00 | €20.47 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1200 W |
| AC-sisendpinge | 220 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1200 W |
| Toimimine | |
| Ioonfunktsioon | |
| Jaheda õhu funktsioon | |
| Soojendustasemete arv | 3 |
| Kiiruste arv | 3 |
| Töörežiimide arv | 3 |
| Disain | |
| Toote värv | Roosa |
| Riputatav | |
| Riputamise tüüp | Riputatamisrõngas |
| Kokkupandav käepide | |
| Juhtme pikkus | 1,5 m |
| Pakendi sisu | |
| Koondusotsik | |
| Hajuti otsik | |