Tootja: Philips
Mudel: BHD290/00
EAN: 8710103891000
Philips 2300 W ThermoProtecti seadistus Föön. Mootori tüüp: DC (alalisvool). Toote värv: Roosa, Korpuse materjal: Polükarbonaat, Riputamise tüüp: Riputamisaas. Võimsus: 2300 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
onoff.ee |
Kingitus! Philips BHD290/00 DryCare Advanced | €46.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 2300 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Toimimine | |
| Ioonfunktsioon | |
| Jaheda õhu funktsioon | |
| Mootori tüüp | DC (alalisvool) |
| Disain | |
| Disainitud reisimiseks | |
| Toote värv | Roosa |
| Korpuse materjal | Polükarbonaat |
| Riputamise tüüp | Riputamisaas |
| Juhtme pikkus | 1,8 m |
| Pakendi sisu | |
| Koondusotsik | |
| Hajuti otsik | |
| Lisade arv | 2 |