Tootja: Braun
Mudel: 81646959
EAN: 4210201190325
Braun Silk-épil 9 81646959 on mitmekülgne epilaator, mis pakub sujuvaid tulemusi teie enda koduse mugavuse juures. Epilaatoril on 40 pintsetti ja 1 SensoFoil-tehnoloogia, mis on loodud juuste tõhusaks kinni püüdmiseks ja eemaldamiseks, jättes teid kuni neljaks nädalaks sileda nahaga.
Sisseehitatud akuga epilaator pakub paindlikkust ja mugavust teie juuste eemaldamise rutiinis. Oma kaasaskantavuse tõttu saate seda kasutada kas ühendatuna toiteallikaga või kaasavõetuna ning laadida seda vaid kahe tunni jooksul. Epilaator võimaldab tööaega kuni 50 minutit, mis on ideaalne lahendus karvaste piirkondade kergesti töötlemiseks.
Braun Silk-épil 9 epilaatoritel on mitmeid funktsioone, mis suurendavad teie karvaeemaldamise kogemust. Epilaatoril on kaks erinevat kiiruse seadet, mis sobivad nii õrnaks kui ka tõhusaks epileerimiseks. Epilaatoril on massaažifunktsioon, mis lisab mugavust, ja näo kaitseotsik, mis on mõeldud õrnade piirkondade jaoks. Lisaks on see veekindel ja pestav, mis muudab selle pärast kasutamist lihtsasti puhastatavaks.
Pakend sisaldab puhastusharja ja kaitseotsikut epilaatori hooldamiseks ning samuti nelja erinevat kinnitust, näiteks raseerimispead ja trimmerkate, mis võimaldavad teil personaliseerida oma epileerimise ja raseerimise kogemust.
Kokkuvõttes on Braun Silk-épil 9 81646959 epilaator usaldusväärne ja tõhus karvaeemaldusvahend, mis tagab pikaajalised siledad tulemused. Seega jätke hüvasti raseerimise või vahatamise vajadusega ja tervitage seda epilaatorit oma ilurutiinis.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Pärlmutter, Valge |
| Pintsettide arv | 40 pintsetid |
| Raseerija | |
| Trimmer | |
| Pestav | |
| Sobib lühikeste juustega | |
| Märg ja kuiv | |
| Jahutus | |
| Liikuv pea | |
| Tagantvalgustus | |
| Kiiruste arv | 2 |
| Massaažifunktsioon | |
| Režiimide arv | 2 |
| Veekindel | |
| Raseerimissüsteem | 1 SensoFoil |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| AC-sisendpinge | 100 - 240V V |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Laadimisaeg | 2 h |
| Aku pinge | 100 V |
| Kiirlaadimine | |
| Tööaeg | 50 min |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Kõikuv pinge | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasasolevate otsakute/peade arv | 4 |
| Akud kaasa arvatud | |
| Laadija | |
| Kaasas otsak näokarvade eemaldamiseks | |
| Kaitseotsik | |
| Puhastushari | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 489 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 180 mm |
| Pakendi kõrgus | 197 mm |
| Pakendi kaal | 607,8 g |
| Logistika andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 188 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 406 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 210 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,89 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |