Tootja: MSI
Mudel: PRO Z790-A WIFI DDR4
EAN: 4711377011457
MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 emaplaat on suurepärane valik kõigile, kes soovivad ise endale lauaarvuti kokku panna. Emaplaat toetab uusimaid Intel protsessoreid ja selle maksimaalne mälumaht on 128 GB. Selle emaplaadi juures on topeltkanaliga mälu, milles on neli pesa ja see toetab DDR4-SDRAM mälutüüpi. Inteli emaplaadi kiibistiku pere LGA 1700 sokli toega sobib kokku nii Intel® Celeron® kui ka Intel® Pentium® Gold protsessoritega.
Üks emaplaadi märkimisväärseid omadusi on selle võrkude võimalused. See toetab 2,5 Gigabit Ethernet-ühendust ja kõige tipptasemel WiFi standardit, Wi-Fi 6 (802.11ax). Lisaks saate selle emaplaadi kaudu ühendada Bluetooth-seadmeid Bluetooth versiooniga 5.3.
Mälumaht tähendab, et MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 toetab M.2 ja PCI Express salvestusseadmete liideseid ning saab hakkama nii HDD kui ka SSD salvestusseadmetega. Lisaks on sellel RAID-tugi tasemetel 0, 1, 5 ja 10.
See ATX emaplaat pakub palju erinevaid porte, sealhulgas HDMI ja DisplayPort videoväljundite jaoks ning USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ja USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) porte seadmete ühendamiseks. Sisemine I/O valik hõlmab ka USB 2.0 ja USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistikuid.
MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 emaplaat tuleb koos kasutajasõbraliku BIOS-liidesega, pakendis on ka SATA kaablid lihtsaks seadistamiseks. Kui soovite kokku panna oma lauaarvuti, mis omab kõrgeid võrguvõimalusi, toetab kaasaegseid protsessoreid ja mälu ning suudab toime tulla paljude salvestusseadmetega, siis on see emaplaat suurepärane valik.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 emaplaat Intel Z790 LGA 1700 ATX | €410.16 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1700 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold |
| Toetatud protsessoripesad | LGA 1700 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | Jah |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3333,3466,3733,3866,4000,4266,4400,4533,4600,4800,5000,5066,5200,5333 MHz |
| Toetatud mälu taktsageduse kiirus (maks) | 5333 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel Z790 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 6 |
| Esipaneeli audiopistik | Jah |
| Esipaneeli konnektor | Jah |
| TPM-ühenduspesa | Jah |
| RGB LED pin ots | Jah |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| S/PDIF-väljund | Jah |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, PCI Express |
| Sisemine mälumaht | 10 GB |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | EFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 256 Mbit |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 304,8 mm |
| Sügavus | 243,8 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Laienduspesad | |
| M.2 (M) siinide arv | 4 |