Tootja: MSI
Mudel: MEG X570S ACE MAX
EAN: 0824142266021
MSI MEG X570S ACE MAX. Protsessori tootja: AMD, Protsessori pesa: Pesa AM4, Ühilduvad protsessoriseeriad: AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, 2nd.... Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 64 GB, Mälupesa tüüp: DIMM. Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, SATA, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, RAID-tasemed: 0, 1, 10. Rööptöötlustehnoloogia tugi: Crossfire, SLI. Ethernet-liidese tüüp: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN-kontroller: Realtek RTL8125B, Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI MEG X570S ACE MAX emaplaat AMD X570 Pesa AM4 ATX | €606.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori pesa | Pesa AM4 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, 2nd Generation AMD Ryzen™ 5, 3rd Generation AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 5 5th Gen, AMD Ryzen™ 7, 2nd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, AMD Ryzen 7 5th Gen, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Toetatud mälu taktsagedused | 5300 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Emaplaadi kiibistik | AMD |
| Emaplaadi kiip | AMD X570 |
| Helikiip | Realtek ALC4082 |
| Audioväljundi kanalid | 5.0 kanalid |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64 |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| S/PDIF-väljund | |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 8 |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| Elektrilise ventilaatori pistmik | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 6 |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | |
| TPM-ühenduspesa | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA |
| RAID-tasemed | 0, 1, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Realtek RTL8125B |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x16 pesad | 3 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Crossfire, SLI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 1 kg |