Tootja: MSI
Mudel: PRO B660M-E DDR4
EAN: 4719072924935
MSI MB PRO B660M-E DDR4 on mikro ATX emaplaat, millel on Intel B660 kiip ja toetus Intel® Core™ i9 protsessoritele. See emaplaat sobib suurepäraselt nii võimalusteahnetele kasutajatele kui ka mänguritele. Kahekanalilise DDR4-SDRAM-i toega ja maksimaalse sisemäluga kuni 64 GB saab see emaplaat kergesti hakkama ka kõige nõudlikumate rakenduste ja mitme ülesande täitmisega.
Emaplaadil on rikkalik ühenduvusvõimaluste valik, sealhulgas pistikud M.2-le ja SATA III-le salvestusseadmetele ning Gigabit Ethernet võrguliides. Lisaks toetab see RAID-tasemeid 0, 5 ja 10 andmete kaitseks ja salvestusvõimaluste paindlikkuse suurendamiseks. Lisaks sellele on sellel palju heli- ja videoväljundivalikuid, sealhulgas Realtek ALC897 heli ja HDMI 2.1 videoväljund.
See emaplaat pakub ka mitmeid sisetarbimisvõimalusi, nagu USB 2.0 ja 3.2 Gen 1 pesad, CPU ventilaatori pesad ja ATX toitepistikud. See sisaldab ka TPM-ühenduspesa lisaturvalisuse tagamiseks ja paralleelne töötlemistehnoloogia tugi keerukate rakenduste lihtsustamiseks.
Kokkuvõtlikult on MSI MB PRO B660M-E DDR4 tipptasemel emaplaat, mis sobib kõigile, kes otsivad kõrgetasemelist jõudlust ja ühenduvusvõimalusi.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mātesplate MSI Pro B660M-E DDR4 | €108.00 |
|
hiq24.de |
MSI PRO B660M-E DDR4 B660 | €121.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1700 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Core™ i9 |
| Maksimaalne SMP-protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 2 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2666,2933,3200,4000,4600 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel B660 |
| Helikiip | Realtek ALC897 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 2 |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| 12V võimsuse konnektor | |
| TPM-ühenduspesa | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA III |
| RAID-tugi | |
| RAID-tasemed | 0, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| WiFi | |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | EFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 256 Mbit |
| System management BIOS (SMBIOS) versioon | 3.4 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 244 mm |
| Sügavus | 211 mm |
| Kõrgus | 65 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 764 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Draiverid kaasa arvatud | |