Tootja: MSI
Mudel: MAG B560M MORTAR WIFI
EAN: 0824142243312
MSI MAG B560M MORTAR WIFI. Protsessori tootja: Intel, Protsessori pesa: LGA 1200 (Socket H5), Ühilduvad protsessoriseeriad: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 128 GB, Mälupesa tüüp: DIMM. Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, SATA III, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD. Rööptöötlustehnoloogia tugi: 2-Way CrossFireX. Ethernet-liidese tüüp: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN-kontroller: Realtek RTL8125B, Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
MSI MAG B560M MORTAR WIFI emolevy Intel B560 LGA 1200 mikro ATX | €147.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1200 (Socket H5) |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2666,2933,3200 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel B560 |
| Helikiip | Realtek ALC897 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| S/PDIF-väljund | |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 6 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Keresse sissetungi pistmik | |
| 12V võimsuse konnektor | |
| TPM-ühenduspesa | |
| Thunderbolt-ühendused | 1 |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA III |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Realtek RTL8125B |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 pesad | 2 |
| M.2 (M) siinide arv | 2 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | 2-Way CrossFireX |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 244 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 1 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |