Tootja: MSI
Mudel: B460M PRO-VDH WIFI
EAN: 0824142218129
MSI B460M PRO-VDH WIFI. Protsessori tootja: Intel, Protsessori pesa: LGA 1200 (Socket H5), Ühilduvad protsessoriseeriad: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 128 GB, Mälupesa tüüp: DIMM. Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, Micro SATA III, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, RAID-tasemed: 0, 1, 5, 10. Maksimaalne resolutsioon: 4096 x 2160 pikslit. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, LAN-kontroller: Realtek RTL8111H, WiFi-standardid: 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1200 (Socket H5) |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2933 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Toetatud mälumooduli maht | 4GB, 8GB, 16GB, 32GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel B460 |
| Helikiip | Realtek ALC892 / Realtek ALC897 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toiteallika tüüp | ATX |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| Esipaneeli konnektor | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 2 |
| Keresse sissetungi pistmik | |
| Paralleelpistmik | |
| 12V võimsuse konnektor | |
| Jadapordi ühenduspesa | 1 |
| RGB LED pin ots | |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| WiFi-AP antennipesa | 2 |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, Micro SATA III |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Realtek RTL8111H |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 128 Mbit |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 2.x) pesad | 2 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| M.2 (M) siinide arv | 2 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 244 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Draiverid kaasa arvatud | |