Tootja: MSI
Mudel: 7B24-003R
EAN: 0824142159491
MSI B360M PRO-VDH. Protsessori tootja: Intel, Protsessori pesa: LGA 1151 (pesa H4), Ühilduvad protsessoriseeriad: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium®. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 64 GB, Mälupesa tüüp: DIMM. Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, SATA III. Graafikaadapteri perekond: Intel, Maksimaalne resolutsioon: 4096 x 2160 pikslit. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, LAN-kontroller: Realtek RTL8111H
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI B360M PRO-VDH Intel® B360 LGA 1151 (pesa H4) Mikro ATX | €91.41 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1151 (pesa H4) |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® |
| Maksimaalne SMP-protsessorite arv | 1 |
| Intel® Core i3/i5/i7/i9 seeria | i3-8xxx, i5-8xxx, i7-8xxx |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel® B360 |
| Helikiip | Realtek ALC887 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toiteallika tüüp | ATX |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| PS/2-portide kogus | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 6 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 2 |
| Keresse sissetungi pistmik | |
| TPM-ühenduspesa | |
| Thunderbolt-ühendused | 1 |
| Paralleelpistmik | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA III |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Realtek RTL8111H |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| Isehäälestuv | |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| M.2 (M) siinide arv | 1 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Eraldiseisva graafika tugi | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 244 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | |
| Intel® Optane™ Memory Ready | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Juhend | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Muud funktsioonid | |
| Jadaport internetiliidese kaudu | |