Tootja: Intel
Mudel: BKNUC8CCHBN
EAN: 0735858483575
Intel NUC 8 Rugged Board NUC8CCHBN, 5 pack. Protsessori tootja: Intel, Protsessori pesa: BGA 1296, Ühilduvad protsessoriseeriad: Intel® Celeron® N. Toetatud mälutüübid: LPDDR3-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 4 GB, Sisemälu: 4 GB. Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, Toetatud ketaste tüübid: SSD, Sisemine mälumaht: 64 GB. Graafikaadapteri perekond: Intel, Graafikaadapter: Intel® HD Graphics 500. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, LAN-kontroller: Intel® I211-AT
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Intel Next Unit of Computing 8 Rugged Board NUC8CCHBN | €130.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | BGA 1296 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron® N |
| Litograafia | 14 nm |
| Protsessori mudel | N3350 |
| Protsessorituumad | 2 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | LPDDR3-SDRAM |
| ECC | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 4 GB |
| Funktsioonid | |
| Komponent | Mini PC |
| Emaplaadi kujutegur | NUC |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Alalisvoolu sisendpinge | 12 - 24 V |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64 |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 10, 64-bit* |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2 |
| Sisemine mälumaht | 64 GB |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Intel® I211-AT |
| WiFi | |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | EFI |
| System management BIOS (SMBIOS) versioon | 2.5 |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemälu tüüp | LPDDR3-SDRAM |
| Jadaport internetiliidese kaudu | |
| Lisapäised | Front_panel (PWR, RST, 5V, 5Vsby, 3.3Vsby); Internal 2x2 power connector |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® N |
| Protsessori sagedus | 1,1 GHz |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G157815L2 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Graafikaadapter | Intel® HD Graphics 500 |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Platform Trust Technology (Intel® PTT) | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Tehnilised andmed | |
| M.2 kaardi pesa (juhtmeta) | 2230 (E-key) |
| M.2 kaardi pilu (mälu) | 2280 (M-key) |
| USB-portide hulk | 4 |
| Olek | Launched |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'21 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi pesade versioon | 2.0 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |