Tootja: Gigabyte
Mudel: Z690 UD DDR4
EAN: 0889523030103
Saage valmis erakordseks kogemuseks, luues oma arvuti koos Gigabyte Z690 UD DDR4 emaplaadiga. See ATX-vormiga emaplaat toetab Intel uusimaid protsessoripesasid LGA 1700, sealhulgas Intel Core i5, i7 ja i9 seeria protsessoreid. Emaplaati toetab Intel Z690 kiibistik, mis pakub edasijõudnud jõudlus- ja ühenduvusomadusi.
Emaplaat mahutab kuni 128 GB DDR4-mälu, toetades valikut mälulaine sagedusi vahemikus 2133 MHz kuni tervelt 5333 MHz. See hõlmab nelja DIMM-mälupesa, mis suudavad toetada kahekanalilist mäluarkitektuuri, tagades suurepärase ribalaiuse.
Emaplaat toetab ka ECC- ja mitte-ECC-mälu ning tal on PC tervise jälgimise andurid, mis jälgivad teie süsteemi ventilaatori kiirust, temperatuuri ja pinget. Lisaks pakub emaplaat mitmesuguseid ühenduvusvõimalusi, sealhulgas Ethernet-liidese tüüpi 2,5 Gigabit Ethernet, võimaldades kiiret ja usaldusväärset võrguühendust.
Emaplaadil on koguni hulganisti salvestusvõimalusi, toetades nii M.2 kui SATA III liideseid. Tal on ka toetus RAID-tasemetele 0, 1, 5 ja 10, pakkudes andmeid topeltkaitsevõrgu ja -turvalisusega.
Tagumised pordid pakuvad mitmesuguseid võimalusi, sealhulgas USB 2.0 ja 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tüüpi A-pordid, HDMI- ja Thunderbolt-pordid ning USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) tüüpi C- ja tüüpi A-pordid. Emaplaadil on mitu sise-I/O valikut, nagu USB 2.0 pistikud, CPU ventilaatori pistikud ja SATA III-pistikud.
Gigabyte Z690 UD DDR4 emaplaadil on ka graafilise toe tugi, paralleeltöötlustehnoloogiaga, mis võimaldab 2-Way CrossFireX ja Quad-GPU CrossFireX kasutamist. See toetab HDCP-d, tagades kõrge kvaliteediga digitaalse sisu kaitse. Lõpuks sisaldab emaplaat BIO-mälu suurust 256 Mbit ning Clear CMOS hüppajat, töölaua haldamise liidese (DMI) versiooni 2.7 ja süsteemi haldamise BIOS-i (SMBIOS) versiooni 2.7 ning palju muud.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1700 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2800,2933,3200,3300,3333,3400,3466,3600,3666,3733,3800,3866,4000,4133,4266,4300,4400,4500,4600,4700,4800,4933,5000,5133,5333 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel Z690 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| PC tervise monitoorimine | Ventilaator, Temperatuur, Pinge |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64 |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 6 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| Esipaneeli konnektor | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti) | 1 |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | |
| Thunderbolt-ühendused | 2 |
| RGB LED pin ots | |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| S/PDIF-väljund | |
| Thunderbolt-portide arv | 2 |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA III |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| WiFi | |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 256 Mbit |
| ACPI versioon | 5.0 |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| System management BIOS (SMBIOS) versioon | 2.7 |
| Töölaua haldusliidese (DMI) versioon | 2.7 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x16 pesad | 1 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX |
| HDCP | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 1 kg |