Tootja: Gigabyte
Mudel: Z590 VISION D
EAN: 0889523027431
Gigabyte Z590 VISION D emaplaat pakub silmapaistvat jõudlust ja võimsust. Selle ATX emaplaadi disain on optimeeritud Intel Z590 Express kiibistikuga ja LGA 1200 pesaga, ning see toetab mitmeid protsessoriseeriaid, sealhulgas Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9 ja Intel® Pentium®. Emaplaadil on kuni 128GB DDR4-SDRAM mälutoe, mis tagab suurepärase jõudluse nii intensiivsete mängusessioonide kui ka nõudlike töökoormuste korral.
Gigabyte Z590 VISION D emaplaadil on tipptasemel võrguomadused, sealhulgas 2,5-Gigabitine Ethernet, Wi-Fi 6 (802.11ax) ja Bluetooth 5.1. Sileda ja tõhusa ühenduvuse tagab toite WLAN-kontroller Intel Wi-Fi 6 AX200, samas kui Realtek ALC4080 helikiip pakub 7.1-kanalilist kaasahaaravat heliväljundit.
See emaplaat toetab mitmesuguseid salvestusseadmeid, sealhulgas M.2 ja SATA III liideseid. Samuti on võimalik seadistada usaldusväärne salvestussüsteem RAID-tasemete 0, 1, 5 ja 10 abil. Maksimaalne resolutsioon emaplaadil on 5120 x 2880 pikslit, ning see toetab paralleelset töötlustehnoloogiat - 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX.
Gigabyte Z590 VISION D emaplaadil on mitmesugused ühendusvõimalused, sealhulgas USB tüüp A ja USB tüüp-C pistikud, HDMI-port, DisplayPortid ja Thunderbolt portid, et saaksite lihtsasti ühendada kõik oma seadmed.
Emaplaat sobib mugavalt ATX korpusesse, mõõtudega 305 mm x 244 mm, ning toetab mitmesuguseid laienduspesasid, sealhulgas PCI Express x16 pesasid, PCI Express x1 pesasid ja M.2 pesasid. Gigabyte Z590 VISION D emaplaat pakub enneolematut jõudlust ja usaldusväärsust.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mātesplate Gigabyte Z590 Vision D | €234.00 |
|
www.pc21.fr |
Gigabyte Z590 VISION D emaplaat Intel Z590 LGA 1200 (Socket H5) ATX | €350.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1200 (Socket H5) |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| Toetatud protsessoripesad | LGA 1200 (Socket H5) |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2933,3000,3200 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel Z590 |
| Helikiip | Realtek ALC4080 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| PC tervise monitoorimine | Ventilaator, Temperatuur, Pinge |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 6 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| Esipaneeli konnektor | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| Elektrilise ventilaatori pistmik | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti) | 1 |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | |
| 12V võimsuse konnektor | |
| TPM-ühenduspesa | |
| RGB LED pin ots | |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 5 |
| Mikrofonisisend | |
| S/PDIF-väljund | |
| Thunderbolt-portide arv | 2 |
| WiFi-AP antennipesa | 2 |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A, USB tüüp-C |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA III |
| Toetatud ketaste arv | 9 |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 pesad | 3 |
| M.2 (M) siinide arv | 3 |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 256 Mbit |
| ACPI versioon | 5.0 |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| Töölaua haldusliidese (DMI) versioon | 2.7 |
| System management BIOS (SMBIOS) versioon | 2.7 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX |
| Maksimaalne resolutsioon | 5120 x 2880 pikslit |
| HDCP | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Pakendi sisu | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Norton Internet Security, cFosSpeed |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |