Tootja: Gigabyte
Mudel: X570S AORUS PRO AX
EAN: 0889523028865
Gigabyte X570S AORUS PRO AX. Protsessori tootja: AMD, Protsessori pesa: Pesa AM4, Ühilduvad protsessoriseeriad: AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 128 GB, Mälupesa tüüp: DIMM. Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, SATA III, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, RAID-tasemed: 0, 1, 10. Rööptöötlustehnoloogia tugi: 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX, Maksimaalne resolutsioon: 4096 x 2160 pikslit. USB-pistmiku tüüp: USB tüüp A, USB tüüp-C
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mātesplate Gigabyte X570S Aorus Pro AX | €351.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori pesa | Pesa AM4 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen |
| Toetatud protsessoripesad | Pesa AM4 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2667,2933,3200,3300,3333,3400,3466,3600,3733,3800,3866,4000,4133,4266,4300,4400,4600,4866,5000,5100,5200,5400 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Emaplaadi kiibistik | AMD |
| Emaplaadi kiip | AMD X570 |
| Helikiip | Realtek ALC1220-VB |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| PC tervise monitoorimine | Ventilaator, Temperatuur, Pinge |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64 |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 5 |
| Mikrofonisisend | |
| S/PDIF-väljund | |
| WiFi-AP antennipesa | 2 |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A, USB tüüp-C |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 6 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| Esipaneeli konnektor | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 4 |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | |
| 12V võimsuse konnektor | |
| TPM-ühenduspesa | |
| Thunderbolt-ühendused | 1 |
| RGB LED pin ots | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, SATA III |
| Toetatud ketaste arv | 9 |
| RAID-tugi | |
| RAID-tasemed | 0, 1, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 256 Mbit |
| ACPI versioon | 5.0 |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| Töölaua haldusliidese (DMI) versioon | 2.7 |
| System management BIOS (SMBIOS) versioon | 2.7 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x16 pesad | 3 |
| M.2 (M) siinide arv | 3 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| HDCP | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 1 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Norton Internet Security, cFosSpeed |