Tootja: Gigabyte
Mudel: GAH310MH2-00-G
EAN: 4719331803797
Gigabyte H310M H 2.0 (rev. 1.0). Protsessori tootja: Intel, Protsessori pesa: LGA 1151 (pesa H4), Ühilduvad protsessoriseeriad: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium®. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 32 GB, Mälupesa tüüp: DIMM. Kõvaketta ühenduse tüüp: SATA III, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD. Graafikaadapteri perekond: Intel, Maksimaalne resolutsioon: 4096 x 2160 pikslit. Ethernet-liidese tüüp: Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet, LAN-kontroller: Realtek RTL8118AS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Gigabyte H310M H 2.0 (rev. 1.0) Intel® H310 LGA 1151 (pesa H4) Mikro ATX | €64.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1151 (pesa H4) |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® |
| Maksimaalne SMP-protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 2 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel® H310 |
| Helikiip | Realtek ALC887 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toiteallika tüüp | ATX |
| Jahutuse tüüp | Passiivne |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 11 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| Esipaneeli konnektor | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| Elektrilise ventilaatori pistmik | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 2 |
| Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti) | 1 |
| TPM-ühenduspesa | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | SATA III |
| Toetatud kõvaketaste arv | 4 |
| Muud funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5/3.5 " |
| Analoogheliväljund | 1 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 pesad | 2 |
| PCI Expressi x16 pesad | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Realtek RTL8118AS |
| WiFi | |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 128 Mbit |
| ACPI versioon | 5.0 |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| HDCP | |
| Eraldiseisva graafika tugi | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 228 mm |
| Sügavus | 174 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Draiverid kaasa arvatud | |