Tootja: Gigabyte
Mudel: GA-J3455N-D3H
EAN: 4719331801496
Gigabyte GA-J3455N-D3H (rev. 1.0). Protsessori tootja: Intel, Protsessori pesa: BGA 1296, Ühilduvad protsessoriseeriad: Intel® Celeron®. Toetatud mälutüübid: DDR3L-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 16 GB, Mälupesa tüüp: SO-DIMM. Kõvaketta ühenduse tüüp: SATA III. Graafikaadapteri perekond: Intel, Graafikaadapter: HD Graphics 500, Maksimaalne resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte GA-J3455N-D3H (rev. 1.0) BGA 1296 Mini ITX | €198.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | BGA 1296 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron® |
| Protsessori mudel | J3455 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR3L-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 1333,1600,1866 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Funktsioonid | |
| Emaplaadi kujutegur | Mini ITX |
| Helikiip | Realtek ALC887 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toiteallika tüüp | ATX |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| PS/2-portide kogus | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Jadaportide kogus | 2 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| Esipaneeli konnektor | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Keresse sissetungi pistmik | |
| Paralleelpistmik | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | SATA III |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 64 Mbit |
| ACPI versioon | 5.0 |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Graafikaadapter | HD Graphics 500 |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Toetatud ekraanide arv | 3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i vargusvastane tehnoloogia (Intel® AT) | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® 64 | |
| Inteli HD audio tehnoloogia | |
| Intel®i Rapid Storage tehnoloogia | |
| Intel® Optane™ Memory Ready | |
| Laienduspesad | |
| PCI-pesad | 1 |
| Muud funktsioonid | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Protsessori sagedus | 2,3 GHz |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |