Tootja: Gigabyte
Mudel: GA-A320M-S2H
EAN: 0889523008355
Gigabyte GA-A320M-S2H. Protsessori tootja: AMD, Protsessori pesa: Pesa AM4, Ühilduvad protsessoriseeriad: AMD A, AMD Athlon, AMD Athlon™ X4, AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation.... Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 32 GB, Mälupesa tüüp: DIMM. RAID-tasemed: 0, 1, 10. Komponent: PC, Emaplaadi kujutegur: Mikro ATX, Emaplaadi kiibistik: AMD. BIOS-i tüüp: UEFI AMI, BIOS-i mälu suurus: 16 Mbit
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori pesa | Pesa AM4 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | AMD A, AMD Athlon, AMD Athlon™ X4, AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, 2nd Generation AMD Ryzen™ 5, 3rd Generation AMD Ryzen 5, AMD Ryzen™ 7, 2nd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Maksimaalne SMP-protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 2 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2667,2933,3200 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Emaplaadi kiibistik | AMD |
| Emaplaadi kiip | AMD A320 |
| Helikiip | Realtek ALC887 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| PC tervise monitoorimine | CPU, Ventilaator, Temperatuur, Pinge |
| Toiteallika tüüp | ATX |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| PS/2-portide kogus | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| S/PDIF-väljundpistmik | |
| Esipaneeli audiopistik | |
| Esipaneeli konnektor | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 2 |
| Keresse sissetungi pistmik | |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | |
| TPM-ühenduspesa | |
| Jadapordi ühenduspesa | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 16 Mbit |
| ACPI versioon | 5.0 |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| RAID-tasemed | 0, 1, 10 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 2.x) pesad | 2 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 244 mm |
| Sügavus | 195 mm |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Norton® Internet Security (OEM version) cFosSpeed |
| Muud funktsioonid | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaasas utiliidid | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |