Tootja: Gigabyte
Mudel: B660M GAMING X DDR4
EAN: 4719331830984
Gigabyte B660M GAMING X DDR4 emaplaat on loodud tipptasemel jõudluse ja stabiilsuse tagamiseks. See võimaldab kasutada uusimaid Intel protsessoreid, sealhulgas Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9 ja Intel® Pentium® seeria protsessoreid. Maksimaalse sisemälu suurus on 128 GB ja emaplaadil kasutatakse DDR4-SDRAM mälutüüpi.
Emaplaat on varustatud 2.5 gigabaidise Ethernet-liidese ning rööptöötlustehnoloogia tuge, mis võimaldab kasutajal kahte 2-Way CrossFireX või Quad-GPU CrossFireX ühendust. Lisaks võimaldab emaplaat kasutada erinevaid kõvaketta tüüpe, sealhulgas HDD- ja SSD-kettaid ning ühenduseid nagu M.2 ja SATA III.
Gigabyte B660M GAMING X DDR4 emaplaadil on PC tervise monitoorimise funktsioon, mis jälgib olulisi parameetreid nagu protsessori töötemperatuur, ventilaatori töö, pinge ja palju muud. Samuti toetab emaplaat Windows 10/11 operatsioonisüsteeme, omab BIOS-i mälu suurust 256 Mbit ja paljusid teisi funktsioone.
Emaplaadi mõõtmed on 70mm x 244mm x 244mm ja selle kaal on vaid 1 kg, mistõttu sobib see suurepäraselt võimsa ja kompaktse arvuti ehitamiseks. Lisaks on emaplaadil palju sisemisi ja väliseid ühendusi, näiteks USB 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ja Type-C pordid, DisplayPort, HDMI ja palju muud.
Kokkuvõttes on Gigabyte B660M GAMING X DDR4 emaplaat usaldusväärne ja funktsionaalne valik neile, kes soovivad ehitada kõrge jõudlusega arvuti.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mātesplate Gigabyte B660M Gaming X DDR4 | €162.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1700 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| Maksimaalne SMP-protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| ECC | |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2933,3000,3200,3300,3333,3400,3466,3600,3666,3733,3800,3866,4000,4133,4266,4300,4400 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel B660 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| PC tervise monitoorimine | CPU, Ventilaator, Temperatuur, Pinge |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| S/PDIF-väljundpistmik | |
| Esipaneeli audiopistik | |
| Esipaneeli konnektor | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 3 |
| Thunderbolt-ühendused | 2 |
| 12V võimsuse konnektor | |
| Jadapordi ühenduspesa | 1 |
| TPM-ühenduspesa | |
| RGB LED pin ots | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA III |
| RAID-tugi | |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| WiFi | |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 256 Mbit |
| ACPI versioon | 5.0 |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| Töölaua haldusliidese (DMI) versioon | 2.7 |
| System management BIOS (SMBIOS) versioon | 2.7 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x16 pesad | 2 |
| M.2 (M) siinide arv | 2 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| HDCP | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 244 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 1 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Draiverid kaasa arvatud | |