Tootja: Gigabyte
Mudel: B460 HD3
EAN: 0889523022436
Gigabyte B460 HD3. Protsessori tootja: Intel, Protsessori pesa: LGA 1200 (Socket H5), Ühilduvad protsessoriseeriad: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 128 GB, Mälupesa tüüp: DIMM. Kõvaketta ühenduse tüüp: SATA III, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, RAID-tasemed: 0, 1, 5, 10. Rööptöötlustehnoloogia tugi: 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX, Maksimaalne resolutsioon: 4096 x 2160 pikslit. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1200 (Socket H5) |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2933 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel B460 Express |
| Helikiip | Realtek ALC1200 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| PC tervise monitoorimine | Ventilaator, Temperatuur, Pinge |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 6 |
| Paralleelsete ATA pistmike arv | 1 |
| S/PDIF-väljundpistmik | |
| Esipaneeli audiopistik | |
| Esipaneeli konnektor | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 3 |
| Paralleelpistmik | |
| TPM-ühenduspesa | |
| 12V võimsuse konnektor | |
| Jadapordi ühenduspesa | 1 |
| Thunderbolt-ühendused | 2 |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | SATA III |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 128 Mbit |
| ACPI versioon | 5.0 |
| Töölaua haldusliidese (DMI) versioon | 2.7 |
| System management BIOS (SMBIOS) versioon | 2.7 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 3 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| M.2 (M) siinide arv | 2 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| HDCP | |
| Toetatud ekraanide arv | 3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Norton Internet Security (OEM) Realtek 8118 Gaming LAN Bandwidth Control Utility |