Tootja: ASUS
Mudel: 90SW0021-M0EAY0
EAN: 4712900910377
ASUS WS C621E SAGE (BMC) Intel® C621 LGA 3647 (Socket P) EEB emaplaat on võimas seade, mis sobib nõudlikule arvutikasutajale. See emaplaat kasutab võimsat Intel® C621 kiibistikku ning toetab DDR4-SDRAM mälu maksimaalse mahutavusega 768 GB 12 DIMM pesa kaudu. M.2, SATA III ja U.2 salvestusliideseid omades pakub see emaplaat mitmekülgseid salvestusvõimalusi ning toetab RAID tasemeid 0, 1, 5 ja 10.
Graafika poolest toetab ASUS WS C621E SAGE (BMC) emaplaat 4-Way CrossFireX ja 4-Way SLI paralleelset töötlemistehnoloogiaid, mis teeb selle ideaalseks valikuks mänguritele ja video redigeerijatele. Emaplaat on varustatud ASPEED graafikaadapteri perekonnaga ja AST2500 graafikaadapteriga.
Emaplaadi protsessori ühilduvus on ületamatu, toetades võimsaid Intel® Xeon® protsessoreid ning omades LGA 3647 (Socket P) protsessori pesa. Emaplaati on lisaks varustatud Gigabit Etherneti ja Intel® I210-AT LAN kontrolleriga ning Gigabit Etherneti liidesega.
ASUS WS C621E SAGE (BMC) emaplaadil on rohkelt tagapaneeli väljundvõimalusi, sealhulgas 2 Ethernet LAN (RJ-45) porti, 4 USB 2.0 porti, 4 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi porti, 1 USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi port ning 1 USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi port. Emaplaadil on lisaks 7.1 heliväljundi kanalid, PS/2 port ning S/PDIF väljund.
Lisafunktsioonide hulka kuuluvad sise- ja välispistmikud USB 2.0 pistmikute, esipaneeli audio pistmiku, CPU ventilaatori pistmiku ja 10 SATA III pistmiku kaudu. Emaplaat kaalub 305 mm lai ja 330 mm sügav ning omab 4 EATX toitepistmikut ning 7 korpuse ventilaatori pistmikut. Kõigi nende omaduste ja funktsioonidega on ASUS WS C621E SAGE (BMC) emaplaat usaldusväärne ning kõrge jõudlusega valik kõigile, kes otsivad võimsat emaplaati oma arvutile.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Asus WS C621E SAGE(BMC) | €792.03 |
|
m79.lv |
MB ASUS C621E WS SAGE (BMC) (Intel,3647,DDR4,EEB) 4712900910377 90SW0021-M0EAY0 (4712900910377) pamatplate, mātesplate | €800.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 3647 (Socket P) |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Xeon® |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 12 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2400,2666 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 768 GB |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | EEB |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel® C621 |
| Helikiip | Realtek S1220A |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toiteallika tüüp | ATX |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 2 |
| SATA III ühenduste arv | 10 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| EATX-toitepistmike arv | 4 |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 7 |
| COM-pistmike arv | 1 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| S/PDIF-väljund | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA III, U.2 |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Intel® I210-AT |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 7 |
| M.2 (M) siinide arv | 1 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | 4-Way CrossFireX, 4-Way SLI |
| Graafikaadapteri perekond | ASPEED |
| Graafikaadapter | AST2500 |
| Muud funktsioonid | |
| Toetatud RDIMM-i taktsagedused | 2400,2666 MHz |
| VGA-konnektorid | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |