Tootja: ASUS
Mudel: 90MB17T0-M0EAY0
EAN: 4711081171140
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI emaplaat on suurepärane valik kõrge jõudlusega arvuti ehitamiseks. Varustatud AMD B550 emaplaadi kiibistikuga, toetab see emaplaat AMD Ryzen™ protsessoreid, pakkudes uskumatut protsessimisvõimsust ja kiirust. See omab neli DIMM pesa, mis toetavad kuni 128 GB DDR4-SDRAM mälu, mille toetatud kellakiirused ulatuvad 2133 kuni 4800 MHz. Emaplaat toetab ka kahesuunalist mälu arhitektuuri ja ECC-d.
Emaplaadil on palju salvestusruumi võimalusi, sealhulgas kuus toetatud salvestusseadet, sealhulgas M.2, PCI Express 3.0 ja SATA III liidesed, toetades HDD ja SSD ketaste tüüpe RAID tasemetega 0, 1 ja 10. Lisaks uhkeldab see ka kõrgekvaliteedilise heliväljundiga Realtek ALC887 / Realtek ALC897 helikiibiga.
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI emaplaadi võrguühenduse võimed on muljetavaldavad, pakkudes Wi-Fi standardeid 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) ja Wi-Fi 6 (802.11ax) koos Bluetooth 5.1 ühenduvusega. See omab ka Gigabit Etherneti liidese tüüpi, Wake-on-LAN valmidust ja WLANi kontrolleri mudelit Intel Wi-Fi 6 AX200.
Selle mikro-ATX emaplaadil on suurepärane tagumiste I / O portide komplekt, sealhulgas USB 2.0 ja 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tüüpi A-pordid, HDMI, DisplayPort ja VGA (D-Sub) pordid ning Ethernet LAN (RJ-45) port. See omab ka kolme kõrvaklapiväljundit, mikrofoni pesa ja Wi-Fi inteli antennipesa.
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI emaplaadi BIOS omab UEFI AMI tüüpi ja selge CMOSi hüppajat koos BIOS-i mälumahtu 256 Mbit. See toetab Windows 10 x64 operatsioonisüsteemi ja emaplaadi vormi faktor on mikro-ATX, mõõtudes 244 mm x 244 mm.
Kokkuvõttes on ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI emaplaat igale arvuti entusiastile suurepärane valik. Tänu oma tugevale võrguühendusele, salvestusruumi võimalustele, heliväljunditele ja mäluvõimekusele, pakub see emaplaat suurepärast mänguelamust ja arvutustulemust.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Asus Tuf Gaming B550M-E Wifi Amd B550 Kanta Am4 Mikro Atx | €385.00 |
|
tietokonekauppa.fi |
ASUS TUF GAMING B550M-E (WI-FI) (mATX, B550, AM4) | €418.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori pesa | Pesa AM4 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen |
| Toetatud protsessoripesad | Pesa AM4 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3333,3400,3466,3600,3733,3866,4000,4100,4133,4200,4266,4333,4400,4466,4600,4800 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Emaplaadi kiibistik | AMD |
| Emaplaadi kiip | AMD B550 |
| Helikiip | Realtek ALC887 / Realtek ALC897 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64 |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 3 |
| Mikrofonisisend | |
| WiFi-AP antennipesa | 1 |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 2 |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| S/PDIF-väljundpistmik | |
| Esipaneeli audiopistik | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 2 |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | |
| COM-pistmike arv | 1 |
| 12V võimsuse konnektor | |
| TPM-ühenduspesa | |
| RGB LED pin ots | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, PCI Express 3.0, SATA III |
| Toetatud ketaste arv | 6 |
| RAID-tasemed | 0, 1, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Wake-on-LAN valmidus | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 256 Mbit |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) pilud | 1 |
| M.2 (M) siinide arv | 2 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 244 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Kõrgus | 67 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 845 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Draiverid kaasa arvatud | |