Tootja: ASUS
Mudel: 90MB19W0-M0EAY0
EAN: 4711081453444
ASUS ROG STRIX X570-E GAMING WIFI II. Protsessori tootja: AMD, Protsessori pesa: Pesa AM4, Ühilduvad protsessoriseeriad: AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 128 GB, Mälupesa tüüp: DIMM. Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, SATA III, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, RAID-tasemed: 0, 1, 10. Maksimaalne resolutsioon: 4096 x 2160 pikslit. HDMI-versioon: 2.0b, USB-pistmiku tüüp: USB tüüp A, USB tüüp-C
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori pesa | Pesa AM4 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen |
| Toetatud protsessoripesad | Pesa AM4 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3400,3466,3600,3733,3866,4000,4133,4266,4400,4466,4600,4800,5100 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Emaplaadi kiibistik | AMD |
| Emaplaadi kiip | AMD X570 |
| Helikiip | SupremeFX S1220A |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 8 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 2 |
| Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti) | 1 |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | |
| TPM-ühenduspesa | |
| 12V võimsuse konnektor | |
| RGB LED pin ots | |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 7 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 5 |
| Mikrofonisisend | |
| S/PDIF-väljund | |
| WiFi-AP antennipesa | 1 |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A, USB tüüp-C |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, SATA III |
| Toetatud ketaste arv | 10 |
| RAID-tugi | |
| RAID-tasemed | 0, 1, 10 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 pesad | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) pilud | 3 |
| M.2 (M) siinide arv | 2 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Intel® I211-AT |
| Wake-on-LAN valmidus | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 256 Mbit |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Kõrgus | 77 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 900 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Draiverid kaasa arvatud | |