Tootja: ASUS
Mudel: 90MB1470-M0EAY0
EAN: 0192876750261
ASUS ROG STRIX B550-E GAMING emaplaat on siin, et viia teie mängukogemus uuele tasemele. Toetades 3. põlvkonna AMD Ryzen protsessoreid, omab see emaplaat Socket AM4 protsessoripesa ja toetab kuni 128GB DDR4-SDRAM mälu.
Ehitatud tipptasemel mängukogemuse pakkumiseks, on emaplaadil 2-Way SLI ja 3-Way CrossFireX paralleelprotsessimise tehnoloogia tugi, mis tõstab graafika jõudlust. Samuti on sellel Ethernet liidese tüüp: 2.5 Gigabit Ethernet ja Intel I225-V LAN kontroller, mis pakub muretut, kõrgkiirusega internetikogemust.
Emaplaadi Wi-Fi standardid hõlmavad 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) ja Wi-Fi 6 (802.11ax) koos Bluetoothi versiooniga 5.1, mis tagab sujuva ühenduvuse erinevate seadmetega.
Vormifaktorit silmas pidades järgib ASUS ROG STRIX B550-E GAMING emaplaat ATX standardeid. Sellel on 7.1 audio väljundkanalit koos SupremeFX S1220A helikiibiga, mis muudab selle suurepäraseks valikuks mängijatele, kes soovivad immersiivset kogemust. Lisaks toetab emaplaat Windows 10 x64 operatsioonisüsteeme, muutes selle ideaalseks valikuks mänguarvutite jaoks.
Emaplaat toetab SATA III salvestusliideseid ja saab hakkama HDD ja SSD andmekandjatüüpidega. Samuti sisaldab see RAID tasemeid 0, 1 ja 10, mis tagavad andmete topeltsalvestuse ja jõudluse parandamise.
ASUS ROG STRIX B550-E GAMING emaplaadil on mitmeid sisemisi ja välimisi I/O porte, et ühendada välisseadmeid ja laiendada süsteemi. Nende hulka kuuluvad USB 2.0, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, HDMI ja DisplayPort versioonid 2.1 ja 1.2 vastavalt.
Kokkuvõttes on ASUS ROG STRIX B550-E GAMING emaplaat kõrge jõudlusega emaplaat, mis pakub kasutajatele tugevat valikut omadusi, muutes selle suurepäraseks valikuks nii mänguentusiastidele kui ka professionaalidele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG STRIX B550-E GAMING | €384.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori pesa | Pesa AM4 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen 5, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Maksimaalne SMP-protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2800,3000,3200,3466,3600,3866,4000,4133,4266,4400,4600 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Emaplaadi kiibistik | AMD |
| Emaplaadi kiip | AMD B550 |
| Helikiip | SupremeFX S1220A |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 5 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 1 |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| EATX-toitepistmike arv | 1 |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 3 |
| 12V võimsuse konnektor | |
| RGB LED pin ots | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | SATA III |
| RAID-tasemed | 0, 1, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Intel I225-V |
| Wake-on-LAN valmidus | |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 256 Mbit |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) pilud | 2 |
| M.2 (M) siinide arv | 2 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | 2-Way SLI, 3-Way CrossFireX |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Kõrgus | 75 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 945 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |