Tootja: ASUS
Mudel: 90MB0WM0-M0EAY0
EAN: 4712900975918
ASUS ROG STRIX B360-H GAMING. Protsessori tootja: Intel, Ühilduvad protsessoriseeriad: Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 64 GB, Mälupesa tüüp: DIMM. Rööptöötlustehnoloogia tugi: 2-Way CrossFireX, Graafikaadapteri perekond: Intel, Graafikaadapter: HD Graphics. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, LAN-kontroller: Intel® I219-V. Komponent: PC, Emaplaadi kujutegur: ATX, Emaplaadi kiibistik: Intel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG STRIX B360-H GAMING Intel® B360 ATX | €202.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel® B360 |
| Helikiip | Realtek S1220A |
| Toiteallika tüüp | ATX |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro x64 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 6 |
| Esipaneeli konnektor | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 2 |
| TPM-ühenduspesa | |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| S/PDIF-väljund | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Intel® I219-V |
| Wake-on-LAN valmidus | |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 128 Mbit |
| ACPI versioon | 6.1 |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | 2-Way CrossFireX |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Graafikaadapter | HD Graphics |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Muud funktsioonid | |
| Registreeritud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |