Tootja: ASUS
Mudel: 90SW00R0-M0EAY0
EAN: 4718017390002
ASUS Pro WS C621-64L SAGE. Protsessori tootja: Intel, Protsessori pesa: LGA 3647 (Socket P), Ühilduvad protsessoriseeriad: Intel® Xeon® W. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 1536 GB, Mälukanalid: Dual-channel. Kõvaketta ühenduse tüüp: SATA III. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, WiFi-standardid: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac). Komponent: Tööjaam, Emaplaadi kujutegur: CEB, Emaplaadi kiip: Intel® C621
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 3647 (Socket P) |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Xeon® W |
| Süsteemi siinikiirus | 8 GT/s |
| Toetatud protsessorituumade arv | 28 |
| Protsessori mudel | i7-7700 |
| Protsessori koodnimetus | Kaby Lake |
| Protsessorituumad | 4 |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 64 GB |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Sisemälu | 16 GB |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2666,2933 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 1536 GB |
| Funktsioonid | |
| Komponent | Tööjaam |
| Emaplaadi kujutegur | CEB |
| Emaplaadi kiip | Intel® C621 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 10 |
| Elektrilise ventilaatori pistmik | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| TPM-ühenduspesa | |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| S/PDIF-väljund | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | SATA III |
| Muud funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Salvestusseade | HDD+SSD |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Toetatud DIMM-mooduli maht | 128GB, 16GB, 32GB, 64GB |
| Toetatud LRDIMM-i taktsagedused | 2666,2933 MHz |
| Toetatud RDIMM-i taktsagedused | 2666,2933 MHz |
| Kaal | 6,38 kg |
| DC-pistik | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
| Toetatud protsessorite arv | 1 |
| DIMM-pesade arv | 12 |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Protsessori generatsioon | 7th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori sagedus | 3,6 GHz |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 65 W |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.1 |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x16 pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 5 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x8+2x4, 1x16, 2x8 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| M.2 (M) siinide arv | 1 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 277 mm |
| Kõrgus | 358 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Toote tüüp | PC |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 400 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 592 mm |