Tootja: ASUS
Mudel: 90MB11Y0-M0EAY0
EAN: 4718017338561
ASUS Pro WS C422-ACE. Protsessori tootja: Intel, Protsessori pesa: LGA 2066 (Socket R4), Ühilduvad protsessoriseeriad: Intel® Xeon® W. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 512 GB, Mälupesa tüüp: DIMM. Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, SATA III, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, RAID-tasemed: 0, 1, 5, 10. Rööptöötlustehnoloogia tugi: 3-Way CrossFireX, 3-Way SLI. USB-pistmiku tüüp: USB tüüp A, USB tüüp-C
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS PRO WS C422-ACE | €405.09 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 2066 (Socket R4) |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Xeon® W |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 8 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kvadraat-kanal |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2933 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 512 GB |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel® C422 |
| Helikiip | Realtek ALC S1220A |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| PC tervise monitoorimine | CPU, Ventilaator, Pinge |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Toiteallika tüüp | ATX |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 2 |
| SATA III ühenduste arv | 6 |
| SATA-ühenduste koguarv | 6 |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| Elektrilise ventilaatori pistmik | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 3 |
| 12V võimsuse konnektor | |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| S/PDIF-väljund | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A, USB tüüp-C |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA III |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Intel® I210-AT, Intel I219LM |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| ACPI versioon | 6.0 |
| Kujutisesensori (CMOS) puhastamine | |
| Clear CMOS nupp | |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) @ kahekordse x8/x8 režiimi avad | 1 |
| Muud funktsioonid | |
| PCI Express x16 duaalne x8/x8 režiim | |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Kaasas utiliidid | |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | 3-Way CrossFireX, 3-Way SLI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |