Tootja: ASUS
Mudel: 90MB1720-M0EAYC
EAN: 4711081116318
ASUS PRO B560M-C/CSM. Protsessori tootja: Intel, Protsessori pesa: LGA 1200 (Socket H5), Ühilduvad protsessoriseeriad: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® G. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 128 GB, Toetatud mälu taktsagedused: 2133,2400,2666,2800,2933,3200,3333,3466,3600,3733,4000,4266,4600 MHz. Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, SATA III. Komponent: PC, Emaplaadi kujutegur: Mikro ATX, Emaplaadi kiibistik: Intel. BIOS-i tüüp: UEFI AMI, BIOS-i mälu suurus: 128 Mbit
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Asus PRO B560M-C/CSM B560 mATX 1x PCIe | €95.90 |
|
mts.ee |
ASUS PRO B560M-C/CSM Intel B560 LGA 1200 Mikro ATX | €207.45 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1200 (Socket H5) |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® G |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2800,2933,3200,3333,3466,3600,3733,4000,4266,4600 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel B560 |
| Helikiip | Realtek ALC887 / Realtek ALC897 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 6 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| PS/2-portide kogus | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 2 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 3 |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA III |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 128 Mbit |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 244 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Kõrgus | 51 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 634 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |