Tootja: ASUS
Mudel: 90MB1D20-M0EAY0
EAN: 0195553936682
ASUS PRIME Z790M-PLUS D4 emaplaat on suurepärane valik neile, kes soovivad luua kõrge jõudlusega arvutit. See emaplaat toetab kuni Core i9 protsessoreid ning sel on Intel Z790 kiibistik ja kahekanaliline DDR4-mälu tugi, tagades kiire ja usaldusväärse jõudluse. Neljast DIMM-pesast saab paigaldada kuni 128 GB mälu.
Lisaks sellele on emaplaadil mitmeid laienduspesasid, sealhulgas kolm M.2 pesa ja PCI-E 4.0 x16 ja 5.0 x16 pesad nüüdisaegsete graafikakaartide jaoks. Kvaliteetne heliväljundisüsteem pakub 7.1 kanalit, mis tagab mängude ja meelelahutuse jaoks erakordse helikvaliteedi.
Ühenduvuse osas pakub ASUS PRIME Z790M-PLUS D4 valikut USB 3.2 Gen 1, Gen 2 ja Gen 2x2 porte, samuti HDMI ja DisplayPort videoväljundite jaoks. Ethernet RJ-45 portide abil saab tagada kiire ja usaldusväärse juhtmega võrgustikuühenduse, Wi-Fi tugi tagab samuti traadita ühenduse.
Emaplaadil on nii SATA III kui ka M.2 salvestusseadmete liideseid ja RAID-tasemed 0, 1, 5 ja 10 on toetatud, et tagada lisakaitset andmetele. BIOS-i mälu suurus on 192 Mbit, UEFI AMI BIOS-i tüüp ja mugav Clear CMOS nupp.
Kokkuvõttes pakub ASUS PRIME Z790M-PLUS D4 suurepärast jõudlust, ühenduvust ja laiendatavust neile, kes soovivad luua tipptasemel arvuti.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ASUS PRIME Z790M-PLUS D4 - Moederbord | €1287.27 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1700 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold |
| Toetatud protsessoripesad | LGA 1700 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | Jah |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3333,3400,3466,3600,3733,3866,4000,4133,4266,4400,4500,4600,4700,4800,5000,5066,5133,5333 MHz |
| Toetatud mälu taktsageduse kiirus (maks) | 5333 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Puhverdamata mälu | Jah |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel Z790 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toiteallika tüüp | ATX |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Sisendkanal | Jah |
| Mikrofonisisend | Jah |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 2 |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| S/PDIF-väljundpistmik | Jah |
| Esipaneeli audiopistik | Jah |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | Jah |
| CPU-ventilaatori pistmik | Jah |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 3 |
| Keresse sissetungi pistmik | Jah |
| Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti) | 1 |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | Jah |
| Thunderbolt-ühendused | 1 |
| COM-pistmike arv | 1 |
| 12V võimsuse konnektor | Jah |
| TPM-ühenduspesa | Jah |
| RGB LED pin ots | Jah |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA III |
| RAID-tugi | Jah |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| WiFi | Jah |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 192 Mbit |
| Clear CMOS nupp | Jah |
| Laienduspesad | |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) pesad | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) pilud | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slotid | 1 |
| M.2 (M) siinide arv | 3 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 244 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Draiverid kaasa arvatud | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 275 mm |
| Pakendi sügavus | 67,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 266,5 mm |
| Pakendi kaal | 970 g |
| Muud funktsioonid | |
| M.2 (E) pesade arv | 1 |