Tootja: ASUS
Mudel: 90MB18Q0-M0EAY0
EAN: 0195553466059
ASUS PRIME Z690M-PLUS D4 Intel Z690 LGA 1700 mikro ATX emaplaat on usaldusväärne ja tõhus valik kõrge jõudlusega arvuti ehitamiseks. See toetab laia valikut ühilduvaid protsessoriseeriaid, nagu Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9 ja Intel Pentium G, pakkudes palju valikuid.
Emaplaat toetab kuni 128 GB DDR4-SDRAM maksimaalse sisemälu ja nelja DIMM mälupesa jaoks. Mikro ATX vormifaktor muudab selle väiksemate süsteemide ehitamiseks kompaktsemaks. ASUS PRIME Z690M-PLUS D4 emaplaadi kaal on 825 grammi, mis muudab selle sobilikuks kergekaalulise arvuti ehitamiseks.
Emaplaat toetab Gigabit Ethernet LAN-i internetiühenduseks ja sellel on mitu USB porti lisaseadmete ühendamiseks. Emal ka kolm salvestusliidest - M.2 ja SATA - mis toetavad HDD ja SSD salvestusketaste tüüpe, et võimaldada salvestusruumi laiendamist ilma jõudluseta riskimata.
Emaplaat toetab RAID-tasemeid 0, 1, 5, 10, muutes selle ideaalseks andmehalduse ja varundamise jaoks. Selle BIOS-tüüp on UEFI AMI ja BIOS-i mälu suurus on 192 Mbit. Emaplaadil on ka mitu sisemise I / O-porti, nagu näiteks CPU-ventilaatori pistik, esi paneeli audio pistik ja 12V toitepistik, mis muudab selle mugavaks kasutamiseks.
ASUS PRIME Z690M-PLUS D4 emaplaat toetab ka Windows 10 ja Windows 11 operatsioonisüsteeme. Samuti on emaplaadil 7.1 kanaliga heliväljund kvaliteetse heli jaoks ning sobivad HDMI- ja DisplayPort-versioonid video väljundiks. Emaplaat vastab 84733020 HS-koodile.
ASUS PRIME Z690M-PLUS D4 Intel Z690 LGA 1700 mikro ATX emaplaat on hea valik kasutajatele, kes soovivad ehitada arvutit, mis pakub kõrget jõudlust ja tõhusat funktsionaalsust.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS PRIME Z690M-PLUS D4 Intel Z690 LGA 1700 mikro ATX | €233.90 |
|
www.tet.lv |
Mātesplate Asus Prime Z690M-Plus D4 PRIMEZ690M-PLUSD4 | €243.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1700 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® G |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3333,3400,3466,3600,3733,3866,4000,4133,4266,4400,4600,4800,5000,5133,5333 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel Z690 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| Elektrilise ventilaatori pistmik | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 3 |
| Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti) | 1 |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | |
| COM-pistmike arv | 1 |
| Thunderbolt-ühendused | 1 |
| 12V võimsuse konnektor | |
| TPM-ühenduspesa | |
| RGB LED pin ots | |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| S/PDIF-väljund | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA |
| RAID-tugi | |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 192 Mbit |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| M.2 (M) siinide arv | 3 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 244 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Kõrgus | 68 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 825 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Draiverid kaasa arvatud | |