Tootja: ASUS
Mudel: 90MB18N0-M0EAY0
EAN: 4711081471684
ASUS PRIME Z690-P WIFI D4 emaplaat on suurepärane valik arvutientusiastidele, kes nõuavad maksimaalset jõudlust ja töökindlust. Emaplaat on ehitatud Intel Z690 kiibistikule ja toetab uusimaid Intel'i protsessoreid, sealhulgas Intel® Celeron®-i, Intel® Core™ i3, i5, i7 ja i9, samuti Intel Pentium G-d. Emaplaat toetab samuti DDR4-SDRAM mälu ja sellel on neli DIMM pesa, kuhu mahub kuni 128GB RAM-i.
Selle ATX emaplaadi Ethernet-liidese tüüp on 2.5 Gigabit Ethernet, mis tagab kiirema ja sujuvama ühenduvuse. Lisaks uhkeldab see Wi-Fi 6 (802.11ax) tippstandardiga, samuti Wi-Fi standarditega nagu 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) ja Wi-Fi 5 (802.11ac), mis tähendab, et saate nautida kiiret ja sujuvat traadita ühendust.
ASUS PRIME Z690-P WIFI D4 emaplaat toetab HDD ja SSD salvestustüüpe ning M.2 ja SATA salvestusketaste liideseid. Samuti toetab see RAID-tasemeid 0, 1, 5 ja 10, mis tagab andmete turvalisuse ja topeltredundantsuse. Emaplaadil on rida I/O porte, sealhulgas HDMI, DisplayPort, USB, Ethernet ja heliväljundikanalid, mis toetavad 7.1 heli ümbritsevat heli.
See emaplaat on kavandatud uusima BIOS-i mälusuurusega 192 Mbit UEFI AMI ja see toetab mitmesuguseid operatsioonisüsteeme, sealhulgas Windows 10 ja Windows 11. Kergekaalulise (ainult 1,04 kg) disainiga on see lihtne paigaldada. Komplekt sisaldab kahte SATA 6Gb/s kaablit, ASUS Wi-Fi liikuvaid antenne, I/O kilpi, M.2 kummist pakendit, kahte M.2 SSD kruvipakki, tugi-DVD-d ja kasutusjuhendit.
Kokkuvõttes on ASUS PRIME Z690-P WIFI D4 suurepärane emaplaat, mis pakub suurepärast jõudlust, töökindlust ja ühenduvust. Sobib laia valiku rakenduste jaoks, see on ideaalne valik mänguritele, meedialoojatele ja professionaalidele, kes nõuavad parimat.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
ASUS PRIME Z690-P WIFI D4 | €234.95 |
|
www.topbiz.fr |
ASUS PRIME Z690-P WIFI D4 Intel Z690 LGA 1700 ATX | €239.29 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori pesa | LGA 1700 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® G |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3333,3400,3466,3600,3733,3866,4000,4133,4266,4400,4600,4800,5000,5133,5333 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Emaplaadi kiip | Intel Z690 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| Elektrilise ventilaatori pistmik | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 3 |
| Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti) | 1 |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | |
| 12V võimsuse konnektor | |
| COM-pistmike arv | 1 |
| Thunderbolt-ühendused | 1 |
| RGB LED pin ots | |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| S/PDIF-väljund | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA |
| RAID-tugi | |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 192 Mbit |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) pilud | 1 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| M.2 (M) siinide arv | 3 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 234 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 1,04 kg |
| Pakendi sisu | 2 x SATA 6Gb/s cables 1 x ASUS Wi-Fi moving antennas 1 x I/O Shield 1 x M.2 Rubber Package 2 x M.2 SSD screw packages 1 x Support DVD 1 x User guide |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Draiverid kaasa arvatud | |