Tootja: ASUS
Mudel: 90MB0W90-M0EAY0
EAN: 4712900899436
ASUS PRIME J4005I-C mini ITX emaplaat on mitmekülgne ja usaldusväärne komponent sinu arvutile. Teda toidab Intel® Celeron® J4005 protsessor ning ta suudab läbi oma kahe DIMM pesa toetada kuni 8 GB DDR4-SDRAM-mälu. See mini ITX emaplaat on õhuke ja kompaktne, mis on ideaalne kitsastes tingimustes ehitamiseks.
ASUS PRIME J4005I-C-l on Intel UHD Graphics 600, mis võib toetada kuni kolme ekraani, mille maksimaalne resolutsioon on 4096 x 2304 pikslit. DirectX 12.0 ja OpenGL 4.3 tugi tagab sujuva graafikalise jõudluse igapäevaste arvutuste jaoks.
Nettöö jaoks on emaplaadil varustatud gigabitise etherneti liides, mida toetab Realtek RTL8111H LAN-i kontroller. Toetatud on ka Wake-on-LAN, mis võimaldab teil mugavalt arvuti kaugtöölt sisse lülitada.
Emaplaadi muude funktsioonide hulka kuuluvad kahekanaliline mäluarhitektuur, mittetöökorras toetus ja SATA III pesade tugi. Ta on varustatud erinevate I/O portidega, sealhulgas kahe USB 2.0, kahe USB 3.2 Gen 1 tüübi A ning VGA, HDMI ja COM portidega.
Audioväljundi ja heli väljundi jaoks on ASUS PRIME J4005I-C-l Realtek ALC887-VD2 helikiip ning tal on 7.1 kanaliline heli toetus. Ta on ühilduv nii Windows kui ka Linuxi operatsioonisüsteemidega.
Kokkuvõttes on ASUS PRIME J4005I-C mini ITX emaplaat usaldusväärne ja mitmekülgne valik võimsa arvuti loomiseks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
ASUS Prime J4005I-C | €104.20 |
|
datatronic.fi |
Asus Prime J4005I-C Mini Itx | €129.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron® |
| Maksimaalne SMP-protsessorite arv | 1 |
| Protsessori mudel | J4005 |
| Protsessorituumad | 2 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 2 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 8 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mini ITX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Helikiip | Realtek ALC887-VD2 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toiteallika tüüp | ATX |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro x64 |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 2 |
| S/PDIF-väljundpistmik | |
| Audio konnektor | |
| Esipaneeli audiopistik | |
| Esipaneeli konnektor | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 1 |
| Keresse sissetungi pistmik | |
| Paralleelpistmik | |
| 12V võimsuse konnektor | |
| COM-pistmike arv | 1 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| PS/2-portide kogus | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| COM-portide arv | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Realtek RTL8111H |
| Wake-on-LAN valmidus | |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 128 Mbit |
| ACPI versioon | 6.0 |
| Graafikad | |
| Maksimaalne graafikaadapteri mälu | 512 MB |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Graafikaadapter | UHD Graphics 600 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2304 pikslit |
| OpenGL-i versioon | 4.3 |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| Toetatud ekraanide arv | 3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| Juhend | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Muud funktsioonid | |
| LVSD-konnektor | |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® |
| M.2 (E) pesade arv | 1 |
| Laienduspesad | |
| M.2 (M) siinide arv | 1 |