Tootja: ASUS
Mudel: 90MB1510-M0EAYC
EAN: 4718017826396
ASUS PRIME A520M-E/CSM. Protsessori tootja: AMD, Protsessori pesa: Pesa AM4, Ühilduvad protsessoriseeriad: AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Maksimaalne sisemälu: 64 GB, Mälupesa tüüp: DIMM. Kõvaketta ühenduse tüüp: M.2, SATA III, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, RAID-tasemed: 0, 1, 10. Ethernet-liidese tüüp: Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet, LAN-kontroller: Realtek RTL8111H. Komponent: PC, Emaplaadi kujutegur: Mikro ATX, Emaplaadi kiibistik: AMD
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS PRIME A520M-E/CSM AMD A520 Kanta AM4 mikro ATX | €95.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori pesa | Pesa AM4 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7 |
| Mälu | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukaardi pesade arv | 2 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3333,3400,3466,3600,3733,3866,4000,4133,4200,4266,4333,4400,4466,4600,4866 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Puhverdamata mälu | |
| Funktsioonid | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | Mikro ATX |
| Emaplaadi kiibistik | AMD |
| Emaplaadi kiip | AMD A520 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 1 |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| S/PDIF-väljundpistmik | |
| Esipaneeli audiopistik | |
| ATX-toitepistmik (24 kontakti) | |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 1 |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | |
| COM-pistmike arv | 1 |
| TPM-ühenduspesa | |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA III |
| Toetatud kõvaketaste arv | 4 |
| Toetatud ketaste arv | 5 |
| RAID-tugi | |
| RAID-tasemed | 0, 1, 10 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Realtek RTL8111H |
| WiFi | |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 256 Mbit |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| M.2 (M) siinide arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 226 mm |
| Sügavus | 221 mm |