Tootja: ASUS
Mudel: 90MB0JH0-M0EAYM
EAN: 4716659734703
ASUS J1900I-C. Protsessori tootja: Intel, Ühilduvad protsessoriseeriad: Intel® Celeron®, Protsessori mudel: J1900. Maksimaalne sisemälu: 8 GB, Mälupesa tüüp: SO-DIMM, Mälukanalid: Dual-channel. Kõvaketta ühenduse tüüp: SATA, Toetatud ketaste tüübid: SSD. Graafikaadapteri perekond: Intel, Maksimaalne resolutsioon: 2560 x 1600 pikslit, Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics. Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, LAN-kontroller: Realtek RTL8111G
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
MB CEL ASUS J1900I-C | €107.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron® |
| Protsessori mudel | J1900 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Mälu | |
| Mälukaardi pesade arv | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mitte-ECC | |
| Toetatud mälu taktsagedused | 1333 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 8 GB |
| Funktsioonid | |
| Emaplaadi kujutegur | Mini ITX |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Audioväljundi kanalid | 8 kanalid |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7,Windows 8,Windows 8.1 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| COM-portide arv | 1 |
| Sisemine I/O moodul | |
| USB 2.0 pistmikud | 1 |
| SATA II ühenduste arv | 2 |
| Esipaneeli audiopistik | |
| EATX-toitepistmike arv | 1 |
| CPU-ventilaatori pistmik | |
| Kere ventilatsiooniühenduste arv | 1 |
| TPM-ühenduspesa | |
| COM-pistmike arv | 1 |
| 12V võimsuse konnektor | |
| Ladustamise kontrollerid | |
| Toetatud ketaste tüübid | SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | SATA |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| LAN-kontroller | Realtek RTL8111G |
| BIOS | |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| BIOS-i mälu suurus | 64 Mbit |
| ACPI versioon | 2.0a |
| Töölaua haldusliidese (DMI) versioon | 2.0 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 2.x) pesad | 1 |
| Mini PCI Expressi pesad | 1 |
| Graafikad | |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Maksimaalne resolutsioon | 2560 x 1600 pikslit |
| DirectX-i versioon | 11 |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 170 mm |