| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
2-Power PTH0011A elektrilise tööriista aku ja laadija Patarei | €73.16 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Patarei |
| Akutehnoloogia | Nikkel-metallhüdriid (NiMH) |
| Aku mahutavus | 3 Ah |
| Aku pinge | 24 V |
| Toote värv | Must, Hall |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Aku laius | 13,2 cm |
| Aku sügavus | 8,4 cm |
| Aku kõrgus | 13,4 cm |
| Aku kaal | 1,36 kg |